Pomoc / FAQ


Tutaj uzyskasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zamówień.

Zanim zadasz pytanie, sprawdź czy nie ma na nie odpowiedzi w FAQ. W ten sposób zaoszczędzisz swój czas.

Jeżeli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi, to na dole strony możesz skorzystać z formularza kontaktowego.

Zakupy

Płatności zapewnia tpay.com i PayPal. Jest to bezpieczny sposób płatności online.

Obecnie możesz zapłacić za pomocą:

  • Przelewu bankowego
  • PayPal
  • Karty Płatniczej
  • Przekazu Pocztowego
  • Wszystkie dostępne opcje znajdziesz – tutaj.

Płatności możesz dokonać na poczcie lub w oddziale dowolnego banku. Wystarczy, że podczas wyboru metody płatności wybierzesz druczek pocztowy. Po wybraniu tej metody uzyskasz niezbędne dane do dokonania przelewu.

Teraz wystarczy udać się na pocztę lub do banku i dokonać wpłaty. Pamiętaj, że ta metoda płatności trwa dłużej i dostęp do produktu uzyskasz dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Może to potrwać ok. 3 dni.

Jeżeli z jakichś powodów produkt cyfrowy (podcast/ebook/audiobook) nie sprosta Twoim oczekiwaniom. Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz, a ja rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Odpowiem na pytania i zrefunduję całkowity koszt zakupionego produktu – masz na to 30 dni!

Na zwrot produktu cyfrowego (podcast/ebook/audiobook) masz 30 dni bez podawania przyczyny. Napisz do mnie wiadomość przez formularz kontaktowy, który znajduje się na dole strony. W wiadomości podaj numer konta bankowego, na który chcesz, abym zwrócił pieniądze. Będę bardzo wdzięczny, jeżeli podzielisz się ze mną informacją o powodzie zwrotu zamówienia. Umożliwi mi to podniesienie jakości oferowanych produktów.

Tak, produkty cyfrowe (podcast/ebook/audiobook) są dostępne w formie online. Można je pobrać i oglądać w każdym miejscu na ziemi. Z płatnością też nie ma problemu. Wystarczy skorzystać z płatności oferowanych przez PayPal (karta płatnicza, lub zwykły przelew PayPal). PayPal obsługuje płatności z większości krajów na świecie.

Produkt cyfrowy (podcast/ebook/audiobook) jest udostępniany automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

  • Jeżeli zapłacisz za pomocą szybkiego przelewu online, karty płatniczej lub PayPal, to produkt cyfrowy (podcast/ebook/audiobook) zostanie aktywowany maksymalnie w przeciągu kilku minut.
  • Jeżeli korzystasz z tradycyjnego przelewu bankowego wpłata najprawdopodobniej dotrze następnego dnia roboczego. Wtedy też zostaniu udostępniony produkt cyfrowy (podcast/ebook/audiobook).

Jeżeli z jakichś powodów nie udało Ci się od razu opłacić zamówienia (np. zerwało połączenie lub strona banku odmówiła posłuszeństwa). Wystarczy ponownie złożyć nowe zamówienie na wybrany produkt cyfrowy (podcast/ebook/audiobook) i je opłacić. Stare zamówienie zostanie anulowane bez żadnych konsekwencji.

Tak, wystawiam faktury. Podczas składania zamówienia w polu “Uwagi do zamówienia” proszę wpisać dane do wystawienia faktury.

Dane do faktury możesz też przesłać na maila. Proszę podaj nr. zamówienia lub adres e-mail, z którego zostało złożone zamówienie.

Fakturę prześlę mailem.

Kupując na banal.pl możesz być pewny, że Twoje dane i pieniądze są bezpieczne. System transakcji obsługuje tpay.com. W tpay.com wszystkie dane są przekazywane szyfrowanym połączeniem protokołem TLS zabezpieczonym certyfikatem Extended Validation, gwarantującym najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania.

Dostęp do produktu cyfrowego (podcast/ebook/audiobook)

Po założeniu konta i opłaceniu dostaniesz dostęp do produktu cyfrowego (podcast/ebook/audiobook) w formie online VOD. Możesz go oglądać kiedy i gdzie chcesz. Wystarczy, że posiadasz dostęp do internetu.

Napisz do mnie wiadomość, podając adres e-mail lub nr. zamówenia, na który zostało dokonane zamówienie. Sprawę rozwiążę jak najszybciej.

Problemy

Hasło możesz odzyskać na stronie: Odzyskaj hasło

Jeżeli nadal nie możesz odzyskać hasła, napisz przez formularz kontaktowy podając swój adres e-mail.

Kontakt

Nadal masz problem z zamówieniem? Skorzystaj z formularza kontaktowego.